Booking

ZPĚT

KATEŘINA STEINEROVÁ & HER SWING BOYS

Kateřina Steinerová je muzikálová herečka, zpěvačka, lektorka swingu a stepu, choreografka a moderátorka, která v roce 2015 natočila své debutové album s názvem I LOVE PEGGY LEE. Její doprovodná kapela s názvem HER SWING BOYS vznikla začátkem roku 2015 a je složena z profesionálních muzikantů: Jiří Růžička – piano, Martin Adamovský – kytara, Jan Kusovský – kontrabas, Jan Linhart – bicí a Ondřej Klímek – flétna, saxofon.

Během koncertu Kateřiny Steinerové & HER SWING BOYS vás čeká návrat do dob 40. a 50 let minulého století. Repertoár kapely je složen z aglických i československých swingových písní. Přidanou hodnotou každého vystoupení je minilekce swingového tance.

Koncertovala mj. v Českém centru v New Yorku, na České ambasádě v Dillí (Indie), na festivalech Harriet Parish (Žamberk, zámek Častolovice), Jazz Černošice, Veteranfest (Slavkov), Polish Boogie Festival (Człuchów) , Roadkill Rock ’n’ Roll Festival (Leinzell), open air tančírně Tiskárna na vzduchu (Praha), ale i na soukromých večírcích firem Blažek a Arcona (Binz, Německo), vánočních večírcích nebo retro plesech.

Součástí koncertu může být i taneční swingové vystoupení solo Charleston nebo Shim Sham Shimmy, Orange colored sky a mnoho dalších vystoupení. Pokud se hosté akce budou chtít naučit základní kroky swingu a Charlestonu solo či v páru, čeká je krátké minilekce s jednoduchými i složitějšími kroky pro pobavení.

Video

100PROmotion
MgA.Šimon Kotek

IČ: 86581988
DIČ: CZ7805170428

V Žabokřiku 641
190 17 Praha 9